1

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

LGünümüzde, insan gücü ile büyük eşyaların taşınması olayı, tarihe karışmıştır. Son model kapalı kasa araçlarla, hızlı ve güvenli özel asansörlerle, hızlı ve güvenli bir şekilde Ataşehir evden eve nakliyat işleri yapılmaktadır. İşinde uzman ve profesyonel çalışma sistemleri uygulayan elemanlar, son derece etkili çalışmaktadır. Özel yöntemlerle, eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir.


ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİ İLE AKSAKLIKLAR ÖNLENİYOR
Ücretsiz olan ekspertiz hizmeti, hızlı ve güvenli Ataşehir evden eve nakliyat işinde en önemli birinci merhaledir. Ekpertiz, evinizdeki eşyaları analiz eder ve en iyi kapalı kasa aracı tespit eder. Daha sonra ise, paketleme işinde gerekli olan paket ve köpükler tespit edilir. Çalışacak elemanların sayısı ve özellikleri tespit edilir. Eşya için en uygun seçenekler tespit edilir. Asansör için, önünde park, balkon veya boş arazi olan pencereler tespit edilir. Balkonlar da, asansörün kurulması için uygun olabilir. Bütün bu tespitlerden sonra ortaya çıkan ücret müşteriye sunulur. Fotoğraflama işlemlerinden sonra eşyalar sigortalanır.

PAKETLEME İŞİ CİDDİ BİR İŞTİR
Paketleme işinde kullanılan hassas kutular ve köpüklü kutular, kırılabilen veya bozulabilen eşyalarınızın en iyi şekilde korunması için özel olarak tasarlanmıştır. Bu paketleme işi, bu işte uzman olan elemanlara bırakılır. Beyaz eşya, dolap ve kanepe gibi kaba eşyalarda, jelatinlenir ve gerekli paketleme işlemleri yapılır. Paketlemenin en iyi şekilde yapılması, eşyaların zarar görmesini engelleyecektir. Bu işte uzman elemanlarımız, en iyi paketleme sistemleri ile eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecektir.

ASANSÖR KULLANARAK HIZLI YÜKLEME YAPILIR
Pencereye yanaştırılan asansör kızağı, en iyi şekilde yerleştirilir. Daha sonra ise, asansörün yanına kapalı kasa araçlar uygun bir şekilde yanaştırılır. Asansör yukarı çıkarılır ve önce ağır ve dayanıklı eşyalar indirilir. En dayanıklı eşyalar en alta, en hassas eşyalar en üste olacak şekilde, istifleme yapıldıktan sonra, asansör ve kapalı kasa yük aracı, eşyaları indirmek için, yeni adrese yola çıkar. Asansör kullanan elemanlarımız, işinde uzman elemanlarımızdır.


UZMAN ELEMANLARLA İŞLEM TAMAM
Yüklenen eşyalar itina ile asansöre yüklenir ve asansör eşyaları yeni adrese indirir. Yeni adrese indirme işleminde, yine profesyonel yöntemler kullanılır. Bütün eşyalar indirildikten sonra, eşyaların ev içerisinde döşenmesi için, özel bayan elemanlar gönderilebilir.