1

Nakliyatta Rakip Tanımıyoruz

Taşınma telaşının ev veya ofis olması, aynı düşünceleri doğurduğundan nasıl olacak ve nasıl eşyalar taşınacak derdi hep aynıdır. Birçok firma evden eve nakliyat konusunda geniş düşünceleri birleştirerek hizmet sağlama amaçlı işyerleri açmış ve bu konuda gerekli duyurularla kendilerini tanıtmıştır.

Firma olarak bizde bu konuda kendi başarılarımızla gurur duyarak, yaptığımız nakliyat işlerinden günümüz teknolojisinin en üst seviyesindeki araç, ekip ve ekipmanlarla hizmet sağlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Zor gibi görünen bütün işler konusunda iş bölümü yaparak çalışan deneyimli personelimiz, güvenilir ve işi konusunda profesyoneldir.

Eşyaların güvenle toplanıp, kolilenmesi, taşımaya elverişli hale getirilip çelik kasa kamyonlarımıza taşınması firmamızın işindeki başarısını ve rakipleri arasında yükselmesini sağlamaktadır. Şehir içi veya şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız için sorun olmak yerine sadece görev bilinci oluşturmaktadır. İşin nerde, ne zaman ve nereye olacağı belli olmadığından gelen her talep itina ile ve eksperlerimiz tarafından değerlendirilip, gerekli olan kişi ve araç belirlenip müşteriye fiyat açıklaması yapılmaktadır. Yaptığımız her iş garantili ve sigortalı olduğundan, eşyalara gelebilecek zarar, çalınma veya kayıplar firmamızın güvencesi altında tutulmaktadır.

İşin başından teslimine kadar olan süreç için sigorta yapılmakta, bu hizmet için ekstra ücret talep edilmemektedir. Firmamızda fatura ile işlem yapıldığından gayrı resmi işlem yapılmadığı ve her şeyin yasal olarak yapılmaya müsait olduğu görülebilmektedir. Çalışma esnasında gerekli güvenlik önlemlerinde de dikkat ederek ve çevreye olan duyarlılığını göstererek modern bir çalışma alanı oluşturan firmamızda, işin başlangıç ve bitiş saatini gösteren ve çevreyi bilinçlendiren gerekli açıklayıcı bilgiler sunulmaktadır.

Hizmet anlayışımız içinde konumuz evden eve nakliyat olduğundan beden gücünü de kapsayan çalışmaları kapsamaktadır. Bu doğrultuda çalışan her elemanımız, firmamıza uygun vasıfta ve hizmet gücünde olan, geçmişinde herhangi bir kötü iz taşımayan güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Büyük bir titizlikle yapılan eleman seçimlerinde, taşınan eşyaya zarar verilmemesi ve kendi malı gibi dikkat edecek düşünce yapısındaki personeli bünyesine katmayı hedefleyen firmamız için, doğru seçimler ve sonucundaki başarılı işler önem taşımaktadır. Yaz veya kış hava koşullarında çalışma gücüne sahip, pratik ve becerikli kişiler aynı zamanda asansörlü ve çelik kasadan oluşan muhafazalı araçlarla hizmet anlayışımızı örnek temsil edecek başarılara taşımaktadır.