1

Nakliyat İşinde Uzman Kadro

Taşınma süreci birçok insan için son derece sıkıntı veren bir iştir. Özellikle de her sene ev taşımak zorunda olan insanlar için daha da sorundur. Genelde profesyonel olmayan taşıma şirketleri ile çalıştığınızda eşyalarınız kırılır dökülür ve ucuza mal etmek istediğiniz bu süreç size daha da pahalıya patlar. Nakliyat şirketi olarak son derece titiz ve müşteri memnuniyetine önem vererek hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet sadece eşyalarınızı bir yerden bir yere taşımak değil aynı zamanda eşyalarınızın güvenliğini de sağlamaktır. Ev taşımacılığı son derece profesyonel bir hizmet kalitesi gerektirdiği için bu işe yıllarını vermiş insanlarla çalışmayı tercih ediyoruz.


HIZLI VE PRATİK PERSONELLER
Evlerinizi işinde deneyimli son derece pratik çalışma arkadaşlarımız taşıyor. Bu işte profesyonellik son derece önemli olduğu için kesinlikle amatör insanlara çalışma ekiplerimizde yer vermiyoruz. Nakliyat konusunda belli bir geçmişe sahip firmalardan biri olduğumuz için müşterilerimize hizmet edecek olan taşıma personellerimizi büyük bir titizlik içerisinde seçmeyi tercih ediyoruz.
Eşyalarınızın sadece taşınması değil taşınma esnasında onların güvenliğini de sağlayan ekiplerimiz sizin için en iyi hizmeti vermektedir. Ev nakliyatı konusunda sektörün öncü firmalarından biri olmamızı da bu disiplinli çalışmaya borçluyuz. Her zaman kaliteli hizmet için teknolojiyi de en iyi şekilde takip ediyoruz.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIKLA EVLERİNİZ DAHA KOLAY TAŞINIYOR
Yüksek katlı binalarda ev taşımak son derece riskli bir iştir. Çünkü bu yüksek katlı binalardan evi indirmek ve tekrar başka bir yüksek katlı binaya çıkarmak son derece profesyonel bir çalışma gerektirmektedir. Eskiden merdiven usulü olan taşımacılık sistemi hem eşyalarınızı yıpratıyordu hem de sabah başlayan bir taşıma işlemi akşama kadar sürüyordu.
Oysa asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde öyle bir sorun yaşamaktan sizleri kurtarıyoruz. Hem eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşıyoruz hem de bir kaç saat gibi kısa bir süre içerisinde eviniz taşınmış oluyor. Çalışanlarımızın dikkat ettiği bir diğer konuda eşyalarınızı ait oldukları odaya yerleştirerek kesinlikle taşıma sonrasında eşya arama derdine girmiyorsunuz. Tüm eşyalarınız belli bir düzen ve titizlik içinde taşınıyor.